Kane wspomina feud z Takerem, Przyszłość AOP, Powód odejścia Simona Gotcha z WWE, Zapowiedź odcinka Impact Wrestling

» W tym tygodniu WWE Superstar Glenn ”Kane” Jacobs wystąpił gościnnie w podcaście The Two Man Power Trip of Wrestling, w którym wypowiedział się na temat współpracy z The Undertakerem:

”Survivor Series było niesamowite. To była 25 rocznica występów The Undertakera dzięki czemu mogliśmy stworzyć coś niesamowitego, a WWE Universe chantowali ”This is Awesome”, dostałem gęsiej skórki. Przez wiele lat byliśmy ikonami WWE, ale teraz jest Bray Wyatt, czyli nowy rodzaj bohatera, który posiada coś co pozwoli mu stać się legendą tej federacji. Jestem wdzięczny za możliwość współpracy z Vincem McMahonem oraz Paulem Bearerem bez, którego mój konflikt z Umarlakiem nie miałby sensu. Gotowy produkt = Piękne czasy”.

» Wszystko wskazuje na to, że obecni WWE NXT Tag Team Champions The Authors of Pain rozpoczną feud z Heavy Machinery (Tucker Knight oraz Otis Dozovic). Co według mnie jest trochę dziwnym posunięciem ze strony kreatywnych WWE, ale feud z The Revival oraz #DIY już się zrobił nudny.

» Portal The Wrestling Observer Newsletter donosi, że były członek The Vaudevillains Simon Gotch w zeszłym miesiącu poprosił WWE o zwolnienie, ponieważ ponad rok temu doszło do incydentu z jego udziałem oraz Sin Cary co spotkało się z negatywną reakcją kilku ważny osób z zaplecza WWE, a sam zawodnik nie mógł poradzić sobie z presją jaka ciążyła na nim.

» Poniżej przedstawiamy zapowiedź odcinka Impact Wrestling, podczas którego obejrzymy takie starcia jak:

Team Jeremy Borash (Alberto El Patron & Chris Adonis & GFW champ Magnus & Matt Morgan) vs. Team Josh Mathews (TNA champ Lashley & Bram & Eli Drake & Tyrus)
Allie & Braxton Sutter vs. Sienna & KM
Reno Scum vs. Garza Jr. & Laredo Kid vs. Decay
Andrew Everett vs. Marshe Rockett vs. Suicide vs. Gregory Shane Helms
Davey Richards vs. DJ Z