Powód ataku na Stephanie McMahon, Mick Foley o powrocie Drew McIntyre do WWE, Umowa gwiazd WWE, Występ Nattie w programie

» Według wielu źródeł internetowych głównym powodem zepchnięcia Stephanie McMahon na stół przez Setha Rollinsa podczas WrestleManii 33 był fakt iż komisarz RAW wraz ze swoją rodziną ma zaplanowane wakacje w Turks & Caicos Beaches Resort w Caribbean i potrzebuje chwilę przerwy od tv.

» WWE Hall of Famer Mick Foley za pośrednictwem Facebooka postanowił wypowiedzieć się na temat powrotu Drew McIntyre do WWE NXT:

”Naprawdę jestem szczęśliwy z powrotu Drew McIntyre do ringu WWE/NXT. Od chwili, gdy widziałem jego promo dla ICW pomyślałem, że ma on potencjał, aby być wielką gwiazdą – on pozwolił, aby ludzie, którzy podejmowali decyzję widzieli nowego Drew McIntyre, który został wypuszczony we świat”.

» The Wrestling Observer Newsletter informuje o tym, że The Big Show oraz WWE Hall of Famer Kurt Angle podpisali kontrakt z Agency for the Performing Arts dzięki czemu będą możliwość częstszego występowania w filmach kręconych w Hollywood.

» WWE Superstar Natalya poinformowała o swoim występie w programie telewizyjnym People Now, którego gospodarzami są Jeremy Parsons oraz Andrea Boehlke: