Kurt Angle na temat Romana Reignsa, Ostatnie występy Drew Gallowaya, Mick Foley nie zrezygnował z wrestlingu

» WWE Hall of Famer Kurt Angle w rozmowie udzielonej dla Washington Top News wypowiedział się na temat Romana Reignsa oraz obecnych WWE Superstars:

”Uwielbiam Romana Reignsa, ale wydaje mi się, że został on zbyt szybko wykorzystany przez WWE. Jeśli ktoś pomija US oraz IC Title i od razu idzie na szczyt to powinien wiedzieć, że nie będzie lubiany przez fanów WWE. Połowa go kocha, a połowa nienawidzi. To samo dotyczy Johna Ceny. Wydaje mi się, że jeśli prezes WWE Vince McMahon odczeka chwilę to Roman będzie akceptowany, ale jeśli tak się nie stanie to powinien przejść heel turn. Cieszę się z możliwości współpracy z talentami pokroju Cesaro i Kevina Owensa. Jestem ich wielkim facem i ich sposób poruszania sprawia, że są w stanie niemal z każdym stworzyć świetne widowisko. Jest wiele osób, z którymi chciałbym walczyć chociażby Dolph Ziggler, Seth Rollins, a także dzieciak przypominający mnie, czyli Chad Gable”.

» W zeszłym tygodniu obecny WWE NXT Superstar Drew McIntyre (Drew Galloway) pojawił się w Wielkiej Brytanii w celu odbycia ostatnich eventów na scenie niezależnej przed pełno-czasowym powrotem do NXT. 31-letni wrestler był częścią sześcioosobowego tag team matchu podczas ICW Fight Club Tour, natomiast dzień później wystąpił w walce wieczoru BarraManii 3, a jego rywalem był ‚Mad’ Jack Jester. Pojedynek ten odbył się na zasadzie Barbed Wire Ropes Matchu.

» Funkcja Generalnego Managera Monday Night RAW została objęta przez WWE Hall of Famera Kurta Angle po rezygnacji Micka Foleya. Jednak nie oznacza to rezygnacji z jego występów na eventach związanych z wrestlingiem. Mick pojawił się w zeszłym tygodniu w Dublinie w Irlandii podczas eventu Over The Top Wrestling tylko po to, aby potwierdzić swoją obecność 5 sierpnia na jednym z eventów.