Rusev & Big Show i Drew McIntyre wystąpią na Crown Jewel, Stephanie McMahon informuje o wprowadzeniu Women’s Title, Sienna opowiada o odejściu z Impact Wrestling

» Portal PWInsider.com informuje, że Rusev przybył do Arabii Saudyjskiej, gdzie weźmie udział w wydarzeniu Crown Jewel. Big Show również będzie obecny na wydarzeniu, ale on stanie w narożniku SmackDown Tag Team Champions The Bar. Mistrzowie zmierzą się z członkami The New Day. Natomiast Drew McIntyre stanie w narożniku Dolpha Zigglera i wydaje się, że ta dwójka wpłynie na wynik Universal Championship Matchu.

» Z pewnością wiele osób spodziewało się, że na WWE PPV Evolution doczekamy się wprowadzenia WWE Women’s Tag Team Championship. Niestety wyszło trochę inaczej, ale komisarz Monday Night RAW Stephanie McMahon ostatnio wystąpiła w programie na Sky Sports informując, że wcześniej niż później będziemy podziwiać mistrzostwa tag teamowe w dywizji kobiet.

» Allysin Kay „Sienna” wystąpiła gościnnie w najnowszej odsłonie podcastu Wrestling Epicenter Interactive Wrestling Radio, gdzie wypowiedziała się na temat swojego odejścia z Impact Wrestling:

”Rozstałam się z Impact Wrestling w dobrych stosunkach. Zwróciłam ich uwagę tym, że po wygaśnięciu kontraktu mogłam wystąpić w turnieju WWE Mae Young Classic. W Impact Wrestling doszło do wielu bardzo istotnych zmian i to również było jednym z powodów mojej decyzji o odejściu. Niestety po wygaśnięciu mojego kontraktu z IW nabawiłam się urazu. Wtedy nie wiedziałam, czy będę w stanie się zmagać. Musiałam przeprowadzić wiele testów, aby ustalić, czy mogę pracować na ringu i na szczęście otrzymałam zielone światło. Następnie WWE skontaktowało się ze mną, więc zdecydowałam się na zaakceptowanie ich propozycji, gdyż była ona w stu procentach trafna”.