Rola Hulka Hogana na Crown Jewel, Kassius Ohno rywalem Matta Riddle na TakeOver?, Mark Andrews vs Buddy Murphy na 205 Live

» WWE Hall of Famers Hulk Hogan oraz Jimmy Hart pojawią się w Riyadh podczas dzisiejszego eventu Crown Jewel. Portal The Wrestling Observer Newsletter informuje, że oficjele WWE chcieli, aby sytuacja związana z Hulkiem Hoganem wyprostowała się i już wiemy, iż będzie on pełnił funkcję gospodarza Crown Jewel. Warto zaznaczyć, że Hulk najpierw pojawił się na oficjalnej stronie WWE, a po chwili został usunięty, jednak był to tylko błąd.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawiamy wrogie powitanie Keitha Lee oraz Matta Riddle przez Kassiusa Ohno, czyli osobę odpowiedzialną za promowanie nowych postaci w NXT. Wszystko wskazuje na to, że podczas specjalnego wydarzenia NXT TakeOver: War Games II dojdzie do konfrontacji z udziałem Ohno i Riddle’a:

» Podczas przyszłotygodniowego odcinka WWE 205 Live dojdzie do konfrontacji z udziałem obecnego WWE Cruiserweight Championa Buddy’ego Murphy oraz Marka Andrewsa. Ten pojedynek został zatwierdzony również przez obecnego Generalnego Managera WWE 205 Live, czyli Drake’a Mavericka. Warto zauważyć, że Drake był uczestnikiem Halloweenowego Battle Royal Matchu podczas ostatniego live eventu NXT: