Co skłoniło Shawna do występu na Crown Jewel?, Znamy kolejnego przeciwnika Buddy’ego Murphy, Matt Riddle debiutuje w ringu WWE NXT

» WWE Hall of Famer Shawn Michaels wypowiedział się na temat swojego powrotu do ringu podczas Crown Jewel, gdzie połączy siły z Triple H w starciu przeciwko The Undertakerowi i Kane’owi:

”Jestem bardzo podekscytowany tym, że będąc w WWE przez trzydzieści lat wciąż mam okazję do bycia częścią, czegoś co się dzieje po raz pierwszy. Myślę, że mimo lekkiego stresu poradzę sobie bardzo dobrze. Najlepsze jest, to że jednym z powodów, dla których zgodziłem się na powrót do wrestlingu jest brak jakiegokolwiek niepokoju oraz presji, przez co mogę znowu się dobrze bawić. Nie chodzi o występ na WrestleManii, czyli największej gali w świecie wrestlingu i to w pewnym stopniu zmniejsza mój strach”.

» W trakcie najnowszej odsłony WWE 205 Live, Mustafa Ali pokonał Tony’eo Nese, dzięki czemu został pretendentem do WWE Cruiserweight Championship. Aktualnym posiadaczem mistrzostwa jest Buddy Murphy i nie wiadomo, kiedy będzie miał okazję do odbycia konfrontacji z nowym pretendentem:

» Podczas wczorajszego odcinka WWE NXT w ringu zadebiutował Matt Riddle, który bez większego problemu poradził sobie w starciu z Lukiem Menziesem. Był, to pierwszy oficjalny pojedynek w wykonaniu Riddle’a w ringu NXT nie licząc występów na live eventach.