Shawn Michaels powróci do ringu WWE, Meiko Satomura zadowolona po Mae Young Classic, Bobby Lashley promuje Super Show-Down

» Dave Meltzer w najnowszej odsłonie The Wrestling Observer Radio poinformował, że Shawn Michaels chce powrócić do wrestlingu chociażby na kilka pojedynków. Na poniedziałkowym odcinku Monday Night RAW Michaels rzucił wyzwanie w kierunku The Undertakera, który 6 października zmierzy się z WWE COO Triple H na WWE Super Show-Down. Według Meltzera do powrotu WWE Hall of Famera ma dojść 2 listopada na kolejnym specjalnym evencie organizowanym przez WWE w Arabii Saudyjskiej. Na obecną chwilę nie wiadomo z kim Shawn będzie musiał się zmierzyć, ale jedno jest pewne. Na pewno powróci do ringu WWE na kilka walk.

» W poniższym materiale wideo Sarah Schreiber przeprowadziła wywiad z uczestniczką WWE Mae Young Classic Meiko Satomurą odnośnie jej walki z Killer Kelly. Tłumaczem wrestlerki był Sho Funaki. Na pytanie, jak sobie radzi z presją bycia jedną z najbardziej oczekiwanych postaci w turnieju wrestlerka stwierdziła, że skupia się na przygotowaniu i wygrywaniu, ponieważ chce być na szczycie:

» W niżej zamieszczonym materiale wideo Bobby Lashley promuje nadchodzącą konfrontację z Kevinem Owensem oraz Eliasem, do której dojdzie w październiku na specjalnym evencie WWE Super Show-Down. Wrestler powiedział, że powrócił do WWE, aby zdominować wszystkich, ale Owens i Elias nie mają pojęcia, co nadchodzi: