Shawn Michaels zostanie ważną postacią w WWE, Mia Yim i jej plan na pobyt w NXT, Zelina Vega zamierza zdobyć title shota

» Bryan Alvarez z Wrestling Observer Live stwierdził, że kiedy Vince McMahon pożegna się z federacją WWE, to Shawn Michaels weźmie na siebie jakąś ogromną rolę w federacji zwłaszcza iż jest on najlepszym przyjacielem Triple H:

”Wierzę, w to iż Shawn Michaels pojedzie do Arabii Saudyjskiej, oczywiście ze względu na pieniądze. W pewien sposób jest, to rodzaj przysługi dla Triple H, ponieważ kiedy ten drugi przejmie kontrolę w WWE, to razem będą tworzyć niesamowicie zgrany team. Co, to może oznaczać? Nie wiem, ale podobno taki jest plan”.

» W ostatnim czasie w WWE NXT TV zadebiutowała Mia Yim. Cathy z tej okazji przeprowadziła wywiad z wrestlerką odnośnie jej przygody z WWE:

”To bardzo różni się od Mae Young Classic – powiedziała Yim. Ale uwielbiam każdą minutę tego. Klimat, Fani, wszystko jest po prostu … Nie potrafię wyrazić tego słowami. Fani byli bardzo pomocni, a moja rodzina jest dumna z tego, że spełniło się moje marzenie. Następnie zamierzam zmierzyć się z każdą kobietą w NXT i ostatecznie zostać NXT Women’s Champion”.

» Zelina Vega wygłosiła krótkie promo odnoszące się do jej występu na Evolution, gdzie będzie uczestniczką Battle Royal. W meczu pojawią się także takie postacie jak:
Torrie Wilson, Asuka, Mandy Rose, Sonya Deville, Lana, Carmella, Naomi, Billie Kay, Peyton Royce, Ember Moon, Nia Jax, Dana Brooke, Alicia Fox, Tamina Snuka, Michelle McCool, Kelly Kelly, Maria Kanellis, Molly Holly, WWE Hall of Famer Ivory oraz WWE Hall of Famer Alundra Blayze.
Warto zaznaczyć, że zwyciężczyni tego starcia otrzyma szansę na zdobycie mistrzostwa kobiet.