Powód nieobecności Reya Mysterio na live evencie, Aktualizacja stanu zdrowia Bobby’ego Lashley’a, Paul Heyman menadżerem Eresa Kantera w WWE?

» Rey Mysterio związał się z WWE dwuletnim kontraktem, dzięki czemu będzie występował na wielu wydarzeniach jednak jego kontrakt nie jest w pełnym wymiarze czasowym. Rey był reklamowany na ostatnim live evencie w Bostonie jednak z jakiegoś powodu nie pojawił się na nim, co nie spodobało się fanom wrestlingu. Portal PWInsider twierdzi, że Mysterio miał rodzinne zobowiązania, o których poinformował WWE w zeszłym tygodniu, a oficjele zdecydowali się na zaakceptowanie jego prośby odnośnie wolnego.

» Na początku tygodnia na naszej stronie pojawiła się informacja dotycząca urazu z jakim zmaga się Bobby Lashley. Portal The Wrestling Observer twierdzi, że wrestler narzeka na ból ramienia, co sprawia mu wielkie problemy w poruszaniu się. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy wrestler będzie musiał wziąć trochę czasu wolnego z powodu kontuzji, ale na pewno nie zobaczymy go na najbliższym odcinku telewizyjnym Monday Night RAW.

» Paul Heyman posiada świetny umysł do profesjonalnego wrestlingu. To jest powód, dla którego WWE zdecydowało się umieścić go tak wysoko w hierarchii firmy. W ostatnim czasie Eres Kanter udzielił wywiadu dla Vice, w którym wyjawił, że chciałby spróbować swoich sił z WWE pod wodzą Paula Heymana. Portal The Wrestling Observer twierdzi, iż kariera Kantera może składać się z jednego lub dwóch występów i jego, to wielce prawdopodobne. Jego występ na pewno mógłby skupić uwagę wielu fanów koszykówki i nie tylko.