Jak wygląda przyszłość Paula Heymana w WWE?, Rey Mysterio opowiada o powrocie do ringu WWE, Przeciwnik Matta Riddle na TakeOver: War Games II

» W internecie pojawiają się spekulacje dotyczące powrotu Paula Heymana do telewizji WWE podczas, gdy były WWE Universal Champion Brock Lesnar przygotowuje się do powrotu do UFC w przyszłym roku. Portal PWInsider.com informuje, że Heyman był obecny na backstage’u podczas nagrywania ostatnich tapingów telewizyjnych, gdzie współpracował z wrestlerami. Tak więc na obecną chwilę nie wiadomo w jakiej roli mógłby pojawić się “Adwokat Bestii” oraz z kim mógłby nawiązać współpracę. Podobno Heyman był odpowiedzialny za produkcję odcinka Monday Night RAW z 9 lipca.

» Rey Mysterio wystąpił w podcaście prowadzonym przez Billa Aptera o nazwie Apter Chat”, w którym wypowiedział się na temat powrotu do ringu WWE:

”Musimy pamiętać, że plotki zawsze będą plotkami. Sprawa mojego powrotu do WWE wciąż jest otwarta i nie sprawia mi problemu mówienie o tym. Aktualnie cieszę się moim życiem na niezależnej scenie wrestlingowej. Sam wybieram, kiedy chcę walczyć, gdzie chcę walczyć i z kim chcę się zmagać. Zamierzam w przyszłości stanąć na jednym ringu z Kennym Omegą. Niestety nie posiadam żadnego ubezpieczenia zdrowotnego, ale powiem Wam jedno. Już wkrótce pojawi się ciekawa wiadomość, z której na pewno nie zrezygnuję”.

» Matt Riddle przeprowadził się do Orlando o czym sam wrestler poinformował za pośrednictwem portali społecznościowych, a niedawno rozpoczął trening w WWE Performance Center. Portal The Wrestling Observer Newsletter twierdzi, że Matt Riddle zmierzy się z Kassiusem Ohno podczas TakeOver: War Games II, czyli eventu poprzedzającego Survivor Series. Odbędzie się on w Los Angeles w Staples Center. Jak wiadomo, Ohno jest osoba odpowiedzialną za promowanie młodszych zawodników, więc z pewnością będzie osobą, która przegra to starcie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Hanging out backstage at nxt in Daytona Beach Florida. Soaking up all the knowledge I can #bro #kingofbros #stallion #splx #nxt #barefoot

Post udostępniony przez Matthew Riddle (@riddlebro)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Florida is Bro! #kingofbros #stallion #bro #splx #wwe #nxt

Post udostępniony przez Matthew Riddle (@riddlebro)