Dean Ambrose szczerze o swojej rehabilitacji, Kolejny konflikt w dywizji WWE 205 Live, McKenzie Mitchell powraca do Impact Wrestling

» WWE Superstar Dean Ambrose udzielił wywiadu dla The Monitor, w którym wypowiedział się na temat swojego powrotu do ringu po poważnej kontuzji:

”Dobrze jest wyjść z powrotem do ludzi. W ciągu ostatnich ośmiu miesięcy byłem bardzo przygnębiony i sfrustrowany moją pozycją. To był bardzo długi okres czasu, dłuższy niż się tego spodziewałem. Musiałem poddać się dwóm różnym operacją, miałem infekcję, prawie umarłem. Przez tydzień przebywałem w szpitalu podłączony do kroplówki. Przez wszystkie miesiące nieobecności w ringu WWE brałem antybiotyki wspomagające, które sprawiały, iż regularnie wymiotowałem. Moje ramię nie leczyło się w prawidłowy sposób. W marcu moje ramię było tak skurczone, że nie byłem w stanie nim poruszać, a także straciłem ochotę na moje ulubione jedzenie, a co dopiero miałem sobie pomyśleć na temat powrotu na ring i rzucanie innymi wrestlerami. To był odległy okres, ale na szczęście wszystko skończyło się dobrze i powróciłem”.

» Podczas najnowszej odsłony WWE 205 Live, Noam Dar wygłosił promo dotyczące swojego debiutu w wieku 22 lat, po czym rzucił wyzwanie do walki Lio Rushowi, które zostało natychmiast zaakceptowanie. Przez to wcześniej wspomniana dwójka zmierzy się ze sobą podczas przyszłotygodniowego odcinka WWE 205 Live. Następnie konflikt wrestlerów przeniósł się na Twitter o czym możecie przeczytać w poniżej zamieszczonym wpisach:

A w taki sposób GM 205 Live Drake Maverick skomentował kłótnię wrestlerów:

» McKenzie Mitchell powraca! Federacja Impact Wrestling przeprowadziła pierwszy z dwóch tapingów Impact TV w Meksyku, a Mitchell miała okazję wcielić się w rolę osoby odpowiedzialnej za przeprowadzanie wywiadów z wrestlerami. Portal PWInsider twierdzi, że McKenzie pojawi się na gali PPV Bound For Glory, 14 października oraz na kolejnych dwóch tapingach.