Uwaga na Spoilery! The Miz drwi z porażki Daniela Bryana, Matt Sydal porównuje WWE do ROH i Impact Wrestling, Nowy przeciwnik Adama Cole’a

» Były WWE IC Champion The Miz za pośrednictwem Twittera po raz kolejny postanowił zadrwić sobie z Daniela Bryana, który na wtorkowym odcinku SmackDown Live przegrał z Rusevem przez, co nie zakwalifikował się do Money in the Bank Ladder Matchu:

» Impact X Division Champion Matt Sydal udzielił wywiadu dla Wrestling Epicenter, w którym wypowiedział się na temat swoich występów w ROH, WWE oraz Impact Wrestling:

”Uwielbiam szatnie, w którym się znajduję, ponieważ jest tam wiele talentów. W WWE miałem okazję odbyć wiele niesamowitych meczów z The Usos, Primo, Epico oraz Kofim Kingstonem. Przez kilka lat współpracowałem z Chavo, czy też Chrisem Jericho. W Ring of Honor miałem okazję odbyć kilka ciekawych walk z Christopherem Danielsem oraz AJ Stylesem. Następnie skupiłem się na swojej przygodzie w Japonii, gdzie wielokrotnie walczyłem przeciwko The Young Bucks, więc jestem szczęśliwy z przebiegu mojej kariery. W szatni Impact Wrestling mamy wielu szalonych facetów, których trzeba pilnować”.

» Przed rozpoczęciem wczorajszych tapingów WWE NXT TV w Full Sail University odbył się dark match, w którym Lio Rush pokonał Marcela Barthela, dzięki czemu zdobył title shota do walki z NXT North American Championem Adamem Colem. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy Rush pojawił się w towarzystwie Babsa.