Silas Young nie dla WWE – kontrakt z ROH, Curvo pomyślnie przeszedł operację, The LAX komentują brak walki z gwiazdami NXT

» W 2007 roku Silas Young dołączył do federacji WWE, ale niestety nie zabawił tam zbyt długo. Po odejściu z WWE związał swoją przygodę z federacją Ring of Honor. W tym roku kilkukrotnie pojawiał się w WWE, ale portal The Wrestling Observer twierdzi, że był zainteresowany podpisaniem kontraktu z największą federacją na świecie, ale dogadał się z Ring of Honor podpisują trzyletnią umowę z firmą.

» Curvo został wypisany ze szpitala po przejściu udanej operacji w zeszłym tygodniu. Polegała ona na usunięciu skrzepu krwi z mózgu po tym jak doznał kontuzji po uderzeniu betonowym klockiem podczas starcia z Angelo. Demonio został zawieszony przez Wrestlingową Komisję oraz Mexican Professional Boxing na czas nieokreślony.

Federacja Impact Wrestling poinformowała, że drużyna LAX została wycofana z nadchodzącego wydarzenia EVOLVE, na którym miało dojść do ich konfrontacji razem z NXT Superstars The Street Profits(Montez Ford i Angelo Dawkins), którzy aktualnie są mistrzami tag teamowymi w EVOLVE. Santana z The LAX za pośrednictwem Twittera poinformował, że w idealnym świecie byłoby zdecydowanie fajnie obejrzeć takie starcie, ale wrestling udowodnił nam, że wciąż jest jeszcze dużo pracy, abyśmy wszyscy naprawdę cieszyli się nieskończonymi możliwościami.