Daniel Bryan wspomina swój pierwszy występ w WWE, Kim będzie pierwszy przeciwnik Bobby’ego Lashley’a?, Naomi opowiada o rasizmie

» W poniższym materiale wideo został przedstawiony Daniel Bryan oglądający swój pierwszy występ w federacji World Wrestling Entertainment, który miał miejsce w NXT. Przeciwnikiem Daniela był Chris Jericho. Bardziej niż na walce skupił się na swoich włosach twierdząc, że bardzo źle wyglądał, ale zrobił to celowo, gdyż był nowicjuszem. Następnie stwierdził, że w dużym stopniu pomógł mu The Miz, który pokierował jego osobą w taki sposób, aby mógł stać się prawdziwą gwiazdą:

» Na stronie WWE.com pojawiła się sonda, w której fani wrestlingu mogą głosować na wrestlera, który powinien zmierzyć się z Bobbym Lashleyem jako pierwszy. Oto aktualne wyniki głosowania:

56 procent głosów na Brocka Lesnara,
18 procent głosów na Brauna Strowmana,
10 procent głosów na Samoa Joe,
8 procent głosów na Romana Reignsa,
6 procent głosów na Johna Cene.

» Zwyciężczyni historycznego WrestleMania Women’s Battle Royal, Naomi za pośrednictwem Twittera opublikowała kilka zdjęć oraz informacji na temat radzenia sobie z negatywnymi komentarzami oraz rasizmem.

”Na co dzień radzę sobie z negatywnymi reakcjami oraz rasizmem, ale nie pozwalam, aby mnie to przygnębiło. Zachęcam ludzi, którzy doświadczają tego samego do bycia silnym, pozytywnym oraz nie wolno pozwolić, aby wpływ innych zmienił to, kim się jest naprawdę”.