Oficjele WWE wściekli na Naomi, Emma opowiada o swojej kontuzji, Eddie Edwards o zdobyciu GHC Title, Grado odnośnie pracy w ICW

» WWE podobno było złe na Naomi i JBL’a z powodu ich rozmowy przy stole komentatorskim na SmackDown przed SummerSlam. JBL i Naomi mówili o tym, czy mistrzyni będzie miała jakieś specjalne wejście na najgorętszej gali lata. Naomi potwierdziła, że szykuje coś specjalnego, ale WWE podobno nie miało takich planów i przestraszyło się, że na kilka godzin przed show muszą coś wymyślić.

» Emma spędziła ostatnio dużo czasu na ławce rezerwowych z powodu kilku kontuzji. Najpierw w maju 2016 roku musiała przejść operację z powodu urazu kręgosłupa, a kilka miesięcy temu na Live Evencie zwichnęła swoje ramie.

W wywiadzie ze FOX SPORTS Australia Emma powiedziała kilka słów na temat swojej ostatniej kontuzji, z której powróciła do ringu po kilku tygodniach.

„Byłam w Europie w Liverpoolu na Live Evencie. Byłam w Tag Team Matchu, w którym przyjmowałam jeden z ruchów i moja ręka zaczepiła o linę przez, co zwichnęłam swoje ramie. Wtedy miałam wybór albo poddać się operacji lub rehabilitacji. Poświęciłam się rehabilitacji, nie chcąc brać więcej wolnego. Chodziłam do PC dwa razy dziennie na rehabilitację oraz do siłowni robiąc swoje własne rzeczy.

Aby przeczytać cały wywiad z zawodniczką WWE wystarczy kliknąć w ten LINK

» GHC Heavyweight Champion Eddie Edwards udzielił wywiadu dla Sports Illustrated Extra Mustard‘s, w którym wypowiedział się na temat zdobycia pasa GHC:

”W 2005 roku jako młody chłopak rozpocząłem swoją przygodę z profesjonalnym wrestlingiem jednak nie obiecywałem sobie nic szczególnego. Uwielbiałem oglądać japoński wrestling i w tym czasie federacja NOAH Pro Wrestling była na topie. Tak więc cieszę się z możliwości zdobycia tytułu NOAH po 12 latach ciężkiej pracy. Jest to dla mnie ogromny zaszczyt, jestem szalonym facetem, gdyż udało mi się osiągnąć tak wiele”.

» W poniższym materiale wideo Global Force Wrestling Superstar Grado udzielił wywiadu dla Fight Network, w którym wypowiedział się na temat swojej przygody z federacją ICW: