Roman Reigns o najbliższym reunionie The Shield, Eli Drake odnośnie współpracy z Chrisem Adonisem, Asuka powraca do ringu NXT, Zapowiedź odcinka WWE NXT TV

» WWE RAW Superstar Roman Reigns w rozmowie udzielonej dla ESPN.com wypowiedział się na temat reunionu The Shield:

”W ciągu kilku najbliższych tygodni będziemy świadkami reunionu The Shield, jednak najważniejszą rzeczą będzie fakt iż zarówno ja jak i moi dawni tag team partnerzy w przeszłości nie otrzymaliśmy tak wiele okazji na zdobycie jakiegokolwiek mistrzostwa w WWE jak miało to miejsce po rozpadzie Shield. Czuję, że to wkrótce nadejdzie, a fani WWE będą zadowoleni z możliwości obejrzenia w jednym ringu największych gwiazd na czerwonej tygodniówce. Nie jestem szalonym facetem – to zadanie należy do Deana Ambrose’a, nie pojawiam się na arenie z wielkim uśmiechem na twarzy, nie całuję dzieci mówiąc, że znajduję się w najlepszym mieście na świecie. Ja po prostu czasami jestem w dobrym bądź w złym nastroju.”.

» Global Force Wrestling Superstar Eli Drake udzielił wywiadu dla GFW Media Call, w którym wypowiedział się na temat współpracy z Chrisem Adonisem:

”Pamiętam, że przed rozpoczęciem współpracy sporo rozmawialiśmy ze sobą i z godziny na godzinę łapaliśmy lepszy kontakt. Pamiętam moment, kiedy po raz pierwszy pojawiliśmy się w jednym ringu. To było coś wyjątkowego, gdyż nie czuliśmy między sobą żadnej chemii ringowej, ani nic co mogliśmy wykorzystać w naszej teoretycznej współpracy. Po czasie czuliśmy, że nadajemy na tych samych falach i wkrótce zaczniemy czerpać wszelakie korzyści z bycia Global Championem”.

» W dniu wczorajszym dowiedzieliśmy się, że w przyszłym tygodniu do ringu WWE NXT TV powróci była NXT Women’s Champion Asuka, która wypowie się na temat swojego aktualnego stanu zdrowia oraz swojej przyszłości:

Dla osób które nie wiedzą: W zeszłym tygodniu zawodniczka nabawiła się urazu barku przez, który została zmuszona do oddania pasa NXT Women’s, jednak do dnia dzisiejszego jest niepokonana w NXT.

» Poniżej przedstawiamy pojedynki, które odbędą się podczas przyszłotygodniowego odcinka WWE NXT TV:

No Disqualification Match
Kassius Ohno vs Hideo Itami

Cezar Bononi vs Andrade Cien Almas (w/ Zelina Vega)

3-on-1 Handicap Match
Lars Sullivan vs Three Opponents