Reunion The Shield na gali Survivor Series?, Steve Austin chce walki z Brockiem Lesnarem, Charlotte i Sasha Banks nie są przyjaciółkami?, Drew McIntyre skutecznie broni pas NXT

» W ostatnim czasie sporo mówi się na temat rozwoju feudu z udziałem 16-krotnego mistrza WWE Johna Ceny z Romanem Reignsem, który ku zdziwieniu wielu fanów wrestlingu jest prowadzony w odpowiedni sposób dzięki czemu panowie będą mogli ze sobą współpracować do końca tego roku. Tak więc najprawdopodobniej na gali Survivor Series dojdzie do reunionu The Shield i obejrzymy starcie z udziałem drużyny Romana Reignsa z drużyną Lider Cenation.

Czy chcielibyście zobaczyć taki pojedynek na Survivor Series?

» Stone Cold Steve Austin wystąpił gościnnie w podcaście prowadzonym przez Scotta Fishmana, w którym wypowiedział się na temat swojego ulubionego zawodnika w WWE:

”Wydaje mi się, że Cesaro ze względu na niesamowity wysiłek jaki wkłada w swoją pracę. Wiem także, że Seth Rollins uprawia CrossFit co jest dla niego bardzo przydatne natomiast Brock Lesnar jest moim dobrym przyjacielem i myślę, że mógłbym jeszcze z nim stoczyć jeden pojedynek”.

» Charlotte Flair we swojej książce ujawniła, że podczas jej pobytu w rozwojówce WWE, czyli w NXT między nią a Sashą Banks często dochodziło do spięć i mimo, iż wiele osób uważa je za dobre przyjaciółki to naprawdę tak nie jest. Charlotte wyjawiła, że wszystko zaczęło się w momencie, kiedy to zdobyła pas mistrzowski kobiet NXT co skutkowało sporą zazdrością ze strony Sashy.

» W poniższym materiale wideo WWE NXT Champion Drew McIntyre wypowiedział się na temat live eventu WWE NXT w Lowell, podczas którego stanął w obronie pasa mistrzowskiego. Drew wypowiedział się także na temat towarzyszących mu emocji przed walką a także wspomniał, że w tym miejscu Samoa Joe pokonał Finna Balora i 21 kwietnia 2016 roku stał się mistrzem NXT jednak tym razem było zupełnie inaczej: