Paul Heyman o konfrontacji Brocka Lesnara z Romanem, Charlotte Flair chce walczyć z Asuką na WrestleManii 34, Roman Reigns vs Daniel Bryan na FastLane

» Na jutrzejszym Monday Night RAW dojdzie do konfrontacji z udziałem jego klienta Brocka Lesnara oraz Romana Reignsa. W poniższym materiale wideo Paul Heyman został zapytany o przygotowanie jego klienta do konfrontacji z Romanem, jednak ten roześmiał się i poszedł dalej:

» WWE SmackDown Women Charlotte Flair w rozmowie dla Hollywood Life wypowiedziała się na temat potencjalnego pojedynku z Asuką:

”Streak musi zostać zakończony, ale jeśli nigdy się nie spotkamy to może do tego nie dojść. Myślę, że jeśli ona wybierze mnie The Empress vs The Queen to na WrestleManii 34 będę chciała przełamać jej niesamowitą passę. Na koniec będę mogła powiedzieć, że pokonałam Asukę! Myślę, że Falls Count Anywhere lub Iron Man Match byłoby odpowiednim starciem dla nas”.

» W poniższym materiale wideo przedstawiony został pojedynek z udziałem Romana Reignsa oraz Daniela Bryana na FastLane w 2015 roku. Zwycięzca na WrestleManii 31 zmierzył się z Brockiem Lesnarem: