Paul Heyman adwokatem Romana Reignsa?, Pierwsi uczestnicy Greatest Royal Rumble, Pewność Sheamusa przed RAW

» WWE RAW Star Roman Reigns udzielił wywiadu dla NBC Sports, w którym wypowiedział się na temat Paula Heymana, ponieważ może on zostać jego adwokatem:

”Myślę, że byłoby naprawdę fajnie. Oczywiście sprowadza się to do kilku różnych rzeczy, ale myślę, że nasza współpraca przebiegłaby bardzo dobrze. Mógłbym zaprezentować inny aspekt swojej osoby. Myślę, że z taką postacią jaką jest Paul Heyman mógłbym pokazać prawdziwego siebie w zupełnie innym świetle. Nie byłbym Paul Heyman Guy, to on byłby Roman Reigns Guy”.

» WWE ogłosiło pierwszych uczestników kwietniowego Greatest Royal Rumble, który odbędzie się w Arabii Saudyjskiej. Poniżej przedstawiamy zaktualizowaną kartę walk jakie obejrzymy na tym evencie:

50-Man Royal Rumble Match
Daniel Bryan, Kane, Big Show, Braun Strowman, Bray Wyatt

RAW Tag Team Title Match
The Hardys vs. The Bar

Ladder Match for the WWE Intercontinental Title
Samoa Joe vs. Finn Balor vs. Seth Rollins vs. The Miz

Single Match
John Cena vs. Triple H

» WWE RAW Tag Team Champion Sheamus za pośrednictwem Twittera opublikował zdjęcie nawiązujące do Brauna Strowmana. Tak więc wszystko wskazuje na to, że podczas poniedziałkowego RAW poznamy tag team partnera Brauna, który na WrestleManii 34 stanie przed szansą na zdobycie tytułów mistrzowskich: