Kurt Angle powraca na WrestleManie, John Cena będzie częścią Fast & Furious?, Występ Oneya Lorcana i Danny’ego Burcha na WrestleManii

» WWE Hall of Famer Kurt Angle na swoim oficjalnym profilu na Instagramie opublikował następujące informacje dotyczącego jego występu na WrestleManii 34. Na największej gali roku razem z Rondą Rousey zmierzą się z Triple H oraz Stephanie McMahon:

”Od mojego ostatniego występu na WrestleManii minęło 12 lat. Nie mogę się doczekać występu na największym stage’u. To jest w mojej krwi. Hej, Nowy Orleanie… Przybywam! #itstrue #wrestlemania34 #TeamAngle/Rousey”.

» Free Agent John Cena udzielił wywiadu dla Entertainment Weekly, w którym wypowiedział się na temat możliwości bycia częścią Fast & Furious:

”Te rzeczy są poza moją kontrolą, ale podoba mi się taka możliwość. Dla mnie to byłoby spełnienie marzeń. Chciałbym pracować z The Rockiem, bo wiem iż między nami jest pewnego rodzaju chemia. Bycie częścią Fast and Furious jest jednym z moich priorytetów”.

» WWE NXT Superstars Oney Lorcan oraz Danny Burch wydali oświadczenie w sprawie ich występu podczas WrestleMania 34 Axxess w Nowym Orleanie. Wciąż nie wiadomo kto będzie ich najbliższym przeciwnikiem: