Kurt Angle chwali Johna Cenę, Rob Gronkowski wkrótce w WWE?, Rehabilitacja Charlesa Robinsona i wiele więcej…

» Kurt Angle udzielił ostatnio wywiadu dla magazynu Forbes, gdzie wypowiedział się między innymi na temat Johna Ceny:

“Jest znacznikiem sportowej rozrywki od 11 lat. Niesamowita rzecz dotycząca Johna, John nigdy nie znany, osobiście przez nas wszystkich, jako wojownik. Ale to, że jest wstanie być taki przez 12, 13 lat. Nikt tego nie uczynił.”

“John Cena jest gościem. Nie znam nikogo innego, kto byłby na szczycie po 13 latach.. nie powiem, że jest najwspanialszym atletą w historii WWE, ale zakończy jako najwspanialszy ze wszystkich w historii WWE.”

» WWE Superstar Mojo Rawley niedawno udzielił wywiadu dla ESPN, w którym wypowiedział się na temat możliwości dołączenia Roba Gronkowskiego w WWE:

”Rob od długiego czasu jest fanem WWE. Zaufajcie mi wielokrotnie miałem okazję rozmawiać z nim odnośnie największej federacji na świecie i jestem pewien, że chciałby się tutaj znaleźć. Nie mogę się doczekać tego, kiedy będziemy mogli współpracować. To nasze wspólne plany”.

» Sędzia WWE Charles Robinson za pośrednictwem Twittera opublikował kilka zdjęć z rehabilitacji, którą przechodzi po kontuzji jakiej nabawił się podczas starcia Johna Ceny z AJ Stylesem na gali PPV Royal Rumble:

» Poniżej przedstawiamy materiał wideo z treningu byłej U.S. Marine Macey Estrelli w WWE Performance Center: