Kurt Angle vs Kenny Omega już wkrótce?, Shinsuke Nakamura gotowy do powrotu na ring, Mojo Rawley otrzyma title shot?

» W ostatnim czasie aktualny Generalny Manager Monday Night RAW, Kurt Angle wziął udział w sesji Q&A na Facebooku, w której jeden z fanów zadał mu pytanie odnoszące się do jego wymarzonego przeciwnika:

”Moim wymarzonym przeciwnikiem jest Seth Rollins lub AJ Styles. Oczywiście bardzo też chciałbym móc współpracować w jednym ringu z Kennym Omegą. Jak każdy wrestler posiadam własną listę wymarzonych przeciwników, z którymi chciałbym rywalizować. Ta trójka znajduje się na niej”.

» Jak wiadomo w ostatnim czasie Shinsuke Nakamura został ugryziony przez psa policyjnego przez, co musiał opuścić kilka najbliższych live eventów, na których był reklamowany. Pretendent do WWE United States Championship pracował podczas poniedziałkowego live eventu w Augusta, więc wszystko wskazuje na to, iż wkrótce powróci do telewizji. Tak prezentuje się zdjęcie z walki wieczoru wyżej wspomnianego wydarzenia:

#Nakamura returned to action at the #WWE live event on Monday night.

Post udostępniony przez Ringside News (@ringsidenewscom)

» Wygląda na to, że oficjele WWE mają jakiś ciekawy plan związany z byłym członkiem Hype Bro, Mojo Rawley’em. W ostatnim czasie jest on w pewien sposób promowany, o czym wspomniał Dave Meltzer w najnowszej odsłonie Wrestling Observer Radio:

”Zastanawiam się, co oni chcą zrobić z Mojo. On jest lepszym facetem niż Baron Corbin, który jest aktualnie promowany na Monday Night RAW. Tak więc nadszedł czas, aby coś zrobić ciekawego z byłym członkiem Hype Bro. Był on nieobecny przez bardzo długi czas i myślę, że jego chwila wkrótce nadejdzie”.