Uwaga na Spoilery! Czy Dean Ambrose wystąpi na WrestleManii 34?, Paul Heyman rozstanie się z WWE?, Jak zakończyła się konfrontacja Brocka Lesnara z Reignsem?

» WWE Hall of Famers Ric Flair oraz Sting zastąpią kontuzjowanego Deana Ambrose’a podczas WrestleMania 34 Axxess w Nowym Orleanie. Wygląda na do, że Dean został usunięty z powodu kontuzji, a nie udziału w jakimś filmie. 14 marca wrestler pojawił się w Birmingham, gdzie został zbadany przez lekarzy WWE. RAW Superstar jest z dala od ringu od grudnia.

» Paul Heyman oraz jego agencja Looking 4 Larry Agency nawiązali długoterminową współpracę z Roy Bank Banca Studio – informuje The Wrap. Pierwszym projektem w ramach partnerstwa będzie serial Heyman. Jego emisja będzie miała miejsce po WrestleManii 34. Warto dodać, że nowe projekty nie oznaczają tego, iż rozstanie się on z WWE. Wiele zależeć będzie od Brocka Lesnara, który jest zainteresowany powrotem do UFC.

» Podczas najnowszego odcinka WWE Monday Night RAW po raz kolejny WWE Universal Champion Brock Lesnar zniszczył Romana Reignsa, który niespodziewanie został odwieszony i pojawił się z krzesełkiem przy ringu, ale to nie pomogło mu w zainkasowaniu F-5 na metalowe schody: