Samoa Joe zostanie nowym mistrzem WWE Universal?, Heel turn Deana Ambrose’a, Io Shirai nie dla WWE, Brock Lesnar faworytem według bukmacherów

» Według kilku portali internetowych prawdopodobnie podczas największej gali w lecie, czyli SummerSlam poznamy nowego mistrza WWE Universal, którym zostanie były mistrz WWE NXT Samoa Joe. Według Paula Heymana, czyli managera obecnego mistrza Brocka Lesnara, Samoa wykonuje niesamowitą pracę zarówno w ringu jak i na zapleczu przez co stał się dla niego głównym faworytem do odebrania bestii pasa. Czy chcielibyście, aby Samoa Joe został nowym mistrzem WWE Universal na gali SummerSlam?

» Coraz głośniej mówi się o tym, że na gali No Mercy będziemy świadkami heel turnu byłego mistrza IC Deana Ambrose’a, który od jakiegoś czasu regularnie występuje z Sethem Rollinsem w walkach tag teamowych. Warto także dodać, że panowie w najbliższym czasie zdobędą RAW Tag Team Championship, które jak wiecie są obecnie w posiadaniu wrestlerów z Europy, czyli Sheamusa i Cesaro.

» Portal internetowy PWInsider.com informuje o tym, że Io Shirai nie podpisze kontraktu z federacją World Wrestling Entertainment, gdyż nie przeszła ona pomyślnie testów medycznych, a sam prezes Vince McMahon nie chce ryzykować zdrowiem zawodniczki, która wkrótce powróci do swojej rodzinnej federacji, w której występują wyłącznie kobiety, czyli Stardom.

» Podczas gali SummerSlam odbędzie się Fatal 4-Way Match o WWE Universal Championship. Zdaniem wielu bukmacherów zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w tym starciu jest Brock Lesnar, który po skuteczej obronie pasa nie odejdzie z federacji. W taki sposób prezentują się kursy:

WWE Universal Championship – Fatal Fourway – Summerslam
Brock Lesnar(c) -120 vs
Roman Reigns +245 vs
Samoa Joe +245 vs
Braun Strowman +700

Tak więc można zauważyć, że najmniejsze szanse na zwycięstwo w tym starciu ma Braun Strowman, dla którego jest za wcześnie na posiadanie tak prestiżowego pasa.