Uwaga na Spoilery! Paige przeprasza fanów, Zmiana posiadacza Impact Grand Championship?, Nowy członek grupy LAX, Mojo Rawley w WWE Performance Center

» Paige udzieliła wywiadu dla Busted Open Sirius Radio, w którym przeprosiła wszystkich fanów wrestlingu za incydent jaki miał miejsce z jej udziałem oraz Alberto El Patrona:

”Ludzie, którzy wiedzą jak wygląda nasz związek oraz jak wyglądała ostatnia sytuacja z naszym udziałem widzieli, że jesteśmy parą kochających się ludzi. W internecie pojawiło się sporo kłamstw oraz niedociągnięć, a przytoczę tutaj twierdzenie dotyczące wydaniu nakazu aresztowania przeze mnie w San Antonio jednak przyznaje się do wylania napoju na twarz mojego narzeczonego po tym jak z jego ust padło kilka niemiłych słów. Alberto czuł się upokorzony i dlatego zareagował w taki sposób, a nie inny. Różnica między nami, a innymi parami jest taka, że każdy żyje swoim życiem tylko my publicznym”.

» Podczas wczorajszego odcinka GFW Impact, Ethan Carter III pokonał ówczesnego mistrza Moose’a dzięki czemu stał się posiadaczem Impact Grand Championship. Warto zaznaczyć, że Ethan po raz pierwszy zdobył ten tytuł, który był dzierżony przez Moose’a od stycznia tego roku. W poniższym materiale przedstawiamy skrót z tego starcia:

» Podczas wczorajszego odcinka GFW Impact TV został ujawniony nowy członek grupy LAX, czyli Low Ki, który ingerował w 6 Man Tag Team Match, a dzięki ingerencji z jego strony jakiej dopuścił się na Alberto El Patronie jego drużyna odniosła zwycięstwo. Poniżej przedstawiamy krótki materiał wideo z tego wydarzenia:

» A w taki sposób były pretendent do pasów tag teamowych SmackDown Live, czyli Mojo Rawley przygotowuje się do powrotu na ring w WWE Performance Center na Orlando: