Plan Deana Ambrose’a odnośnie Royal Rumble, Debiut Samoa Joe na Royal Rumble?, Lucha Underground w Netflix?, Triple H gratuluje Serenie Williams

» WWE SmackDown Live Superstar Dean Ambrose wziął udział w Q&A, w którym wypowiedział się na temat pomijania go w roli zwycięzcy Royal Rumble Matchu:

”Jest to jeden z głównych powodów sukcesu jaki osiągnę. Macie te wszystkie dinozaury w royal rumble matchu jak: Braun Strowman, Brock Lesnar, The Big Show, Bill Goldberg oraz The Wyatt Family. W zeszłym roku starałem się być niewidoczny i prawie mi się to udało, także moja strategia powinna być podobna i tym razem”.

» WWE Champion AJ Styles udzielił wywiadu dla Sporting News, w którym wypowiedział się na temat możliwego debiutu Samoa Joe w głównym rosterze podczas gali Royal Rumble:

”Cóż Joe jest niesamowitym wrestlerem. Nie ma co do tego wątpliwości. Samoa jest jednym z moich najlepszych przyjaciół i kwestią czasu jest to kiedy zadebiutuje w głównym rosterze. Nie zdziwiłbym się, gdyby to wydarzenie miało miejsce na niedzielnej gali PPV Royal Rumble. Wiem to”.

» Portal PWInsider.com donosi, że federacja Lucha Underground rozwiąże umowę z El Rey Network, ponieważ aktualnie prowadzi rozmowy ze stacją Netflix. Na obecną chwilę nie wiemy, kiedy zostanie wznowiony sezon Lucha Underground.

» WWE COO Triple H za pośrednictwem Twittera pogratulował Serenie Williams zwycięstwa w Australian Open: