Kyle O’Reilly o swojej przyszłości, Ogłoszenie Progress Wrestling, Zapowiedź NXT TakeOver: San Antonio, Wyniki EVOLVE 76 i więcej

» Ring of Honor Superstar Kyle O’Reilly wystąpił w podcaście Rolling Stone, w którym wypowiedział się na temat swojego kontraktu z federacją ROH:

”W obecnej chwili nic nie zostało przesądzone. Szczerze mówiąc nie wiem co przyniesie przyszłość dla mnie. Skupiam się na tym, aby wykonywać zamierzone cele. Rok 2017 oznacza dla mnie 12 lat pobytu w branży. Podróżowałem niemal po całym świecie, zdobyłem doświadczenie. Jestem optymistą, ale nie wiem na jak wiele pozwoli mi moje ciało”.

» Federacja Progress Wrestling poinformowała o tym, że uczestnicy turnieju WWE United Kingdom Trent Seven, Mark Andrews oraz Pete Dunne wezmą udział w ich nadchodzącym live evencie przez co nie zjawią się na zapleczu w San Antonio podczas gali Royal Rumble.

» Poniżej przedstawiamy pojedynki, które odbędą się podczas dzisiejszego specjalnego odcinka WWE NXT TakeOver: San Antonio:

NXT Championship Match:
-Bobby Roode vs Shinsuke Nakamura(c)

NXT Tag Team Championship Match:
-The Authors of Pain vs #DIY (Johnny Gargano & Tommaso Ciampa)(c)

NXT Women’s Championship Match:
-Peyton Royce vs Nikki Cross vs Billie Kay vs Asuka(c)

Single Match:
-SAnitY’s Eric Young vs Tye Dillinger

Single Match:
-Roderick Strong vs Andrade “Cien” Almas

TakeOver obejrzeć będziecie mogli na naszej stronie LIVE już od godziny 1:30.

» Poniżej przedstawiamy wyniki z najnowszego eventu EVOLVE 76:

-Jaka def. Peter Kaasa
-Darby Allin def. Chris Dickinson
-Jason Kincaid def. DUSTIN
-Zack Sabre Jr. def. “All Ego” Ethan Page
-Matt Riddle def. ACH
-Fred Yehi & “Hot Sauce” Tracy Williams (c) def. Jeff Cobb & Timothy Thatcher(EVOLVE Tag Team Championship Match)
-Chris Hero def. Keith Lee

» Dziś w nocy na Spike UK zadebiutuje dwugodzinne show Five Star Wrestling ”“Dominant Wrestling: Live from Dundee”. Nie możecie przegapić tego wydarzenia, w którym udział wezmą takie gwiazdy jak:

Rey Mysterio, Drew Galloway, Jay Lethal, Nick “Magnus” Aldis, John Morrison, Carlito, Joe Coffey, Jay Lethal, PJ Black, Mark Haskins, Joe Hendry, Kid Fite, Jack Jester i Jimmy Havoc.