Shane McMahon vs Daniel Bryan na WrestleManii 34, Konflikt Triple H z Kurtem Angle, Triple threat match o WWE Universal Title na Royal Rumble

» Oficjele federacji World Wrestling Entertainment chcą doprowadzić do większego feudu z udziałem obecnego komisarza SmackDown Live Shane’a McMahona oraz Generalnego Managera Daniela Bryana, a zwieńczenie tego konfliktu otrzymalibyśmy na przyszłorocznej gali PPV WrestleManii bądź SummerSlam. Na obecną chwilę wiemy tyle, że Daniel został poddany kolejnym badaniom, a jeśli ich wynik będzie pozytywny to zawodnik wkrótce powróci do ringu.

» Jeśli chodzi o sytuację związaną z obecną komisarz Monday Night RAW Stephanie McMahon to wiemy, że będzie ona bardzo poważnie zaangażowana w konflikt z udziałem jej męża WWE COO Triple H oraz obecnego Generalnego Managera Kurta Angle. Zawodnicy już wkrótce mają rozpocząć ze sobą dłuższy konflikt.

Znalezione obrazy dla zapytania kurt angle vs triple h

» Coraz głośniej mówi się o tym, że podczas gali PPV Royal Rumble odbędzie się triple threat match o WWE Universal Championship, w którym obecny mistrz Brock Lesnar stanie w jednym ringu z Braunem Strowmanem oraz Kanem. Aktualne plany zakładają, że Brock obroni swój tytuł po czym tej samej nocy pozna swojego nowego przeciwnika. A Kane i Strowman dokończą swój konflikt na WrestleManii 34.

Znalezione obrazy dla zapytania lesnar vs strowman vs kane