Powrót Brocka Lesnara, Atak na Brauna Strowmana, Debiut Rondy Rousey w Madison Square Garden, Czy Rusev i Lana otrzymają Second Chance?

» Na tym samym wydarzeniu w walce wieczoru WWE Universal Champion Brock Lesnar zmierzył się z Kanem oraz Braunem Strowmanem w Triple Threat Matchu. Mistrz odniósł kolejne zwycięstwo w tym roku po przypięciu Kane’a. Tuż po zakończeniu walki na arenie pojawili się RAW Tag Team Champions The Bar, którzy zaatakowali Brauna Strowmana, ale ich plan wyeliminowania go z udziału na WrestleManii 34 nie wypalił:

» Podczas wczorajszego live eventu WWE w Madison Square Garden zadebiutowała była mistrzyni kobiet UFC Ronda Rousey, która aktualnie przydzielona jest do czerwonego brandu. Kolejny event odbędzie się w sobotę 7 lipca.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo uczestnicy WWE Mixed Match Challenge, Rusev oraz Lana proszą fanów o głosowanie na nich w Second Chance. Jedna z wyeliminowanych drużyn ma szansę na występ w 11 tygodniu turnieju, a ich rywalami będą Bobby Roode oraz SmackDown Women’s Champion Charlotte Flair.