Shelton Benjamin powróci do WWE, Brock Lesnar chce walki z Samoa Joe, Nowy członek GFW HOF, Uczestnicy Battle of Los Angeles, DVD o AJ Stylesie

» WWE niemal potwierdziło powrót Sheltona Benjamina, otóż na Swoim Twitterze zamieścili zbiór jego najbardziej spektakularnych akcji, z takim podpisem:

» Samoa Joe napisał na Twitterze że jest zainteresowany kolejną walką z Brockiem Lesnarem, co ciekawe sam mistrz był zainteresowany kontynuacją tej rywalizacji, mimo to jest to bardzo mało prawdopodobne z uwagi na planowane feudy Lesnara z Strowmanem i Reignsem.

» Global Force Wrestling planuję zorganizowanie odcinka Impact Live z motywem Destination X, dodatkowo podczas którego ma zostać ogłoszony nowy członek GFW Hall of Fame. Warto przypomnieć że głównym motywem gal Destination X, było to że mistrz dywizji X mógł stoczyć walkę z mistrzem wagi ciężkiej, jednocześnie tracąc Swój pas.

» Znamy kolejnych uczestników turnieju PWG Battle of Los Angeles, a są Nimi: Sammy Guevara, Zack Sabre Jr., Jonah Rock i Mark Haskins. Wcześniej zapowiedzeni zostali Flamita, Keith Lee, Travis Banks, Walter, Fenix, Desmond Xavier, Donovan Dijak, Jeff Cobb, Trevor Lee, Morgan Webster.

» WWE Ma w planach DVD o AJ Stylesie które ma być wydane na początku przyszłego roku, a jedną z ciekawostek na Nim ma być starcie z Madison Square Garden podczas którego wygrał pas mistrzowski United States od Kevina Owensa oraz oczywiście wiele więcej.

autor: Hubson