Brian Cage chce walki z Bullet Club, Samoa Joe porównuje walkę z AJ Stylesem w TNA, Titus O’Neil otwiera swoją szkołę

» Brian Cage jest zmęczony słuchaniem doniesień o Bullet Club w związku z czym postanowił rzucić wyzwanie całej grupie do walki z nim podczas październikowego Chris Jericho Cruise:

”Jestem chory i zmęczony Bullet Club – powiedział Cage. Gdziekolwiek jesteś, to wszystko o czym słyszysz- Bullet Club, Bullet Club, Bullet Club. Tak są oni fenomenalnymi sportowcami, ale nie są Brianem Cagem. To zabawne, że nikt nie zdecydował się rzucić mi wyzwanie, więc pozwólcie, że ja to zrobię. Sam Mr GMS stawi czoła wszystkim członkom Bullet Club. Nie potrzebuję partnera, sam was wszystkich zniszczę”.

» Samoa Joe udzielił wywiadu dla Vulture Hound, w którym wypowiedział się na temat konfrontacji z AJ Stylesem za czasu ich pobytu w TNA:

”Myślę, że to bardzo odmienne spotkanie. AJ jest zupełnie innym sportowcem niż kiedy ostatnio mieliśmy okazję zmierzyć się ze sobą. Jest on bardziej kompletny. Gdziekolwiek się udał był w stanie wchłonąć najlepsze części danego stylu i uczynić z tego własny styl. On udał się do New Japan Pro Wrestling, gdzie odniósł niesamowity sukces. Fani z pewnością nie mogą doczekać się naszej konfrontacji tak samo jak ja”.

»WWE Superstar Titus O’Neil za pośrednictwem portali społecznościowych poinformował, że pracuje nad otworzeniem darmowej szkoły, która miałaby być placówką pomagającą osobom, które nie są w stanie pozwolić sobie na opłacenie szkół prywatnych. Jest to kolejny bardzo dobry gest w wykonaniu gwiazdy WWE.