Samoa Joe próbuje przestraszyć Romana Reignsa, Upadek Titusa na oficjalnym kanale WWE, Dokument o życiu komentatora WWE Mauro Ranallo

» WWE Superstar Samoa Joe za pośrednictwem Twittera wysłał wiadomość w kierunku Romana Reignsa, z którym zmierzy się podczas gali PPV BackLash. Joe powiedział, że w zeszłym tygodniu Reigns go rozczarował, ponieważ myślał, że The Big Dog pokona WWE Universal Championa Brocka Lesnara, dzięki czemu po BackLash poznalibyśmy nowego mistrza. Samoa dodał, że Roman po raz kolejny złamał swoją obietnicę za, co zapłaci w najbliższą niedzielę, gdzie nie będzie miał już żadnych usprawiedliwień:

» Na oficjalnym kanale federacji World Wrestling Entertainment na YouTubie pojawił się materiał wideo przedstawiający upadek Titusa O’Neila podczas wejścia do ringu. Ten incydent miał miejsce w zeszłym tygodniu na gali WWE Greatest Royal Rumble, która odbyła się w Arabii Saudyjskiej.

» Showtime poinformowało, że premiera filmu dokumentalnego “Bipolar Rock ‘N Roller” dotycząca życia komentatora WWE NXT, Mauro Ranallo zostanie wyemitowana 25 maja o godzinie 21 podczas miesiąca wiedzy o zdrowiu psychicznym. Mauro za pośrednictwem Twitterra zauważył, że data premiery filmu w Wielkiej Brytanii wciąż jest nieznana.