Kobiety z WWE otrzymały pieniądze za GRR, Roderick Strong o działaniu grupy The Undisputed Era, Agresja ochrony na Greatest Royal Rumble

» WWE Hall of Famer Jerry Lawler w najnowszym odcinku podcastu Dinner With The King wyjawił, że oficjele WWE mogą zapłacić kobietą, które nie pojawiły się podczas zeszłotygodniowego eventu WWE Greatest Royal Rumble z powodu kultury, jaka panuje w Arabii Saudyjskiej. Portal PWInsider.com potwierdził spekulacje WWE Hall of Famera, a podobno WWE otrzymało duże pieniądze w ramach 10-letniej współpracy między obiema stronami.

» W poniższym materiale wideo, WWE NXT Tag Team Champion Roderick Strong stwierdził, że grupa The Undisputed Era zszokowała wszystkich, dzięki czemu na Greatest Royal Rumble mógł stworzyć nową historię. Strong dodał, że był uczestnikiem największego wydarzenia w historii wrestlingu i mimo iż nie wygrał, to sprawił, że jego obecność była odczuwalna i w taki sposób działa The Undisputed Era.

» Podczas zeszłotygodniowego eventu WWE Greatest Royal Rumble, fani zgromadzeni na arenie nie mogli wnosić ze sobą znaków wiążących z federacją World Wrestling Entertainment. Agenci ochrony bezpieczeństwa w agresywny sposób je konfiskowali. Warto zauważyć, że show miało miejsce na King Abdullah Sports City’s King Abdullah International Stadium.