Powód nieobecności Drew McIntyre na Greatest Royal Rumble, Reakcje na incydent z Titusem O’Neilem, Powód obecności Hirokiego Sumi na GRR

» Podczas zeszłotygodniowego eventu WWE Greatest Royal Rumble w 50-osobowym Royal Rumble Matchu nie wystąpił Drew McIntyre, który od jakiegoś czasu pełni rolę tag team partnera Dolpha Zigglera. Według PWInsider.com, Drew nie pojawił się w Arabii Saudyjskiej, ponieważ nie udało mu się wyrobić wizy do danego czasu. Natalya za pośrednictwem Instagrama opublikowała krótki materiał wideo, w którym ukazany został jej wspólny trening z byłym mistrzem WWE NXT.

» Podczas piątkowej gali WWE Greatest Royal Rumble miał miejsce incydent z udziałem Titusa O’Neila, który poślizgnął się przy próbie wejścia do ringu, po czym wylądował pod ringiem. Po tym incydencie w mediach społecznościowych pojawiło się sporo zabawnych komentarzy, z których wyśmiewali się oficjele WWE z Vincem McMahonem na czele.

» Niespodziewanie podczas 50-osobowego Royal Rumble, który odbył się na Greatest Royal Rumble w Jeddah zjawił się Hiroki Sumi, który przez dwanaście lat występował jako zawodowy sumo. Dave Meltzer wyjawił, że książę Arabii Saudyjskiej chciał mieć na swoim ringu takie postacie jak The Ultimate Warrior oraz Yokozuna, którzy zmarli wiele lat temu. W związku z tym Vince McMahon wpadł na pomysł zastąpienia ich, w przypadku Yokozuny pojawił się Sumi.