Dlaczego The Miz odrzucił wyzwanie Daniela Bryana?, Ric Flair gratuluje Kane’owi nowej funkcji, Titus O’Neil tworzy swoją autobiografię

» The Miz wypowiedział się na temat odrzucenia propozycji Daniela Bryana do walki na SUmmerSlam:

”Widziałem jego wyzwanie, widziałem twoje pytanie, a moja odpowiedź brzmi następująco: Nie, Nie Nie! Moja kariera wspaniale się rozwija, mam wspaniałą żonę, piękną córkę, hitowy serial dokumentalny Miz & Mrs na kanale WWE Network. Jestem najchętniej oglądaną gwiazdą na SmackDown Live, więc dlaczego Daniel Bryan wyzwał mnie do walki na SummerSlam? – Wielkie wydarzenie, mam zaakceptować jego propozycję? Nie, zasługuję na coś więcej niż tylko walka z nim, więc moja odpowiedź będzie brzmiała nie”.

» Kane został nowym burmistrzem Knox County w Tennessee. WWE Hall of Famer Ric Flair za pośrednictwem Twittera opublikował kilka zdjęć z zeszłego roku, kiedy to był członkiem kampanii Glenna Jacobsa, a następnie wysłał mu gratulację z okazji wielkiego osiągnięcia.

» WWE Superstar Titus O’Neil za pośrednictwem Twittera poinformował, że jest w trakcie tworzenia swojej autobiografii, która z pewnością trafi na półki w bibliotekach latem 2019 roku. Warto zauważyć, że droga Titusa do zostania WWE Superstar jest interesująca i warta uwagi. Najpierw swoją karierę rozpoczął od przygody z piłką nożną, następnie przez cztery lata działał w Arean Football League.