Daniel Bryan vs The Miz na live evencie, Charlotte Flair opowiada jak ważne są rady Rica Flaira, Grafika promująca walkę Johna Ceny z Triple H

» Federacja World Wrestling Entertainment poinformowała, że 14 maja w Budapeszcie odbędzie się live event z udziałem gwiazdy SmackDown Live. Jedną z pierwszy walk, które zostały zapowiedziane na to wydarzenie jest konfrontacja The Miza z Danielem Bryanem. Poniżej przedstawiamy materiał promujący pojedynek tej dwójki:

» Charlotte Flair udzieliła wywiadu dla WHAS-11, w którym wypowiedziała się na temat swojego występu na WrestleManii 34:

”Każdego ranka dzwonię do mojego taty, niezależnie od tego, czy denerwuje się czymś. Podczas mojego występu na WrestleManii 34 miał miejsce najwspanialszy etap w karierze. Mogłam zmierzyć się na ringu z Asuką. Codziennie pytałam tatę, o to co mamy zrobić, aby przekroczyć oczekiwania wszystkich fanów wrestlingu. On za każdym razem uspokajam nie mówiąc, że dam radę, ponieważ doskonale zdaję sobie sprawę z tego kim jestem”.

» Na oficjalnym profilu federacji World Wrestling Entertainment na Twitterze pojawiła się grafika promująca starcie z udziałem WWE COO Triple H oraz Johna Ceny, do którego dojdzie podczas dzisiejszego eventu WWE Greatest Royal Rumble w Arabii Saudyjskiej.