Porażki The Undertakera w Casket Matchu, Fandango opowiada o przejściu na Monday Night RAW, Rey Mysterio w Greatest Royal Rumble

» Na oficjalnym kanale federacji World Wrestling Entertainment na YouTubie pojawił się materiał wideo, w którym Vic Joseph prezentuje pięć gwiazd, które były w stanie pokonać The Undertakera w Casket Matchu. W dniu dzisiejszym Rusev stanie przed szansą na dokonania czegoś wielkiego i być może uda mu się pokonać DeadMana w Casket Matchu. Oto lista wrestlerów, którzy pokonali Takera:

WWE Hall of Famer Yokozuna, Goldust, Vader, WWE Hall of Famer Shawn Michaels oraz Randy Orton.

» Jeden z członków Breezango, Fandango wystąpił w najnowszym podcaście Edge’a i Christiana, w którym wypowiedział się na temat przejścia na Monday Night RAW:

”Wszystko jest nowe. To fajna zmiana, ponieważ dywizja SmackDown Live była bardzo dobrze obsadzona przez The Usos, The New Day oraz The Bludgeon Brothers. Fashion Files było czymś, co utrzymywało nas na powierzchni przez ponad rok. Przejście na RAW będzie szansą do występów w większym wymiarze czasowym”.

» Na stronie WWE pojawiła się ankieta, w której fani mogą głosować na najbardziej wyczekiwaną gwiazdę, która weźmie udział w 50-osobowym Royal Rumble Matchu podczas Greatest Royal Rumble. Oto aktualne wyniki głosowania:

42 procent głosów na Reya Mysterio,
39 procent głosów na Chrisa Jericho,
13 procent głosów na The Great Khaliego,
6 procent głosów na WWE Hall of Famera Marka Henry’ego.