Cody Rhodes nie chce powrócić do WWE, Kontuzja meksykańskiej gwiazdy Impact Wrestling, Shawn Michaels odmówił WWE występu na GRR

» Cody Rhodes po odejściu z WWE stał się jedną z ważniejszych postaci w federacji Ring of Honor, New Japan Pro Wrestling oraz na scenie niezależnej. W ostatnim czasie na Twitterze jeden z fanów wrestlingu zapytał Cody’ego o możliwość powrotu do WWE. Oto sposób w jaki były WWE Intercontinental Champion wypowiedział się w tej sprawie:

» Podczas jednego z ostatnich tapingów Impact Wrestling w Orlando urazu nabawił się Aerostar, który współpracował z Andrew Everettem oraz DJZ. W trakcie walki sędzia wskazał znak X, a do ringu przybyli Sonjay Dutt, Taya Valkyrie, Scott D’Amore oraz jeden z lekarzy Impact Wrestling, aby sprawdzić w jakim stanie jest Aerostar.

» Sean Waltman w najnowszym odcinku podcastu X-Pac 1,2,360 wypowiedział się na temat potencjalnego występu Shawna Michaelsa na Greatest Royal Rumble:

”Dużo pieniędzy zostało wrzuconych w Greatest Royal Rumble. W tym tygodniu miałem okazję przebywać w Baltimore razem z Shawnem Michaelsem, Scottem Hallem oraz Kevinem Nashem. Rozmawialiśmy o 50-osobowym Royal Rumble Matchu. Podczas rozmowy Shawn Michaels wyjawił, że oficjele WWE zaproponowali mu mnóstwo pieniędzy za występ w tej walce, jednak odmówił”.