Cody Rhodes odrzucił propozycję WWE?, Kłopoty zdrowotne Big Cassa na HOH, Beth Phoenix na temat historycznych momentów

» IWGP US Champion Cody Rhodes aktualnie przebywa w Wielkiej Brytanii, gdzie miał okazję pojawić się w podcaście Bruce’a Pricharda o nazwie “Fight Forever Wrestling”. Cody wyjawił, że kilka tygodni temu otrzymał propozycję od WWE, ale odrzucił ją, ponieważ uznał iż w świecie wrestlingu istnieje rynek dla non-PG Wrestling i zamierza kontynuować swoją przygodę z wrestlingiem na scenie niezależnej.

» Były WWE Superstar Big Cass miał pojawić się podczas ostatniego eventu House of Hardcore, ale podczas przerwy reklamowej miał atak upadł na podłogę. Portal PWInsider informuje, że wrestler został przetransportowany do pobliskiego szpitala, a Tommy Dreamer przeprosił fanów i poprosił o modlitwę dla Big Cassa, który doznał ataku nie związanego z narkotykami.

Znalezione obrazy dla zapytania Big Cass house of hardcore

» Czterokrotna WWE Women’s Champion, Beth Phoenix wypowiedziała się na temat niebezpiecznego stylu jaki preferowała:

“Zawsze lubiłam robić te rzeczy, które są bardziej niebezpieczne – stwierdziła Beth. Naprawdę podobała mi się możliwość rywalizacji w pierwszym Women’s Ladder Matchu. Zrobiliśmy to w Ohio Valley Wrestling i był to przełomowy moment w kobiecym wrestlingu. Byłam dumna z tego, co zrobiłam. Czekam na dzień, w którym nie będziemy robić przełomowych rzeczy, a kobiecy wrestling będzie stał na równi z męskim wrestligiem. Mam nadzieję, że co show nie trzeba będzie powtarzać, że jest, to pierwszy….bla bla bla”.