Dolph Ziggler o przerwie od WWE i dołączeniu do AEW, Paige o możliwym powrocie do ringu, Inwazja gwiazd All Elite Wrestling

» Dolph Ziggler wypowiedział się na temat swojego obecnego statusu w WWE oraz możliwości dołączenia do All Elite Wrestling:

“Na razie mam przerwę od WWE. Zajęło mi to jakieś 10 lat, aby móc wyjechać na cały weekend. Tak jak powiedziałem wcześniej, mam umowę, która różni się wiele od tego, co jest zapisane na papierze. Oddałem wszystko, co miałem do zaoferowania, więc jestem osobą szczęśliwą. W tym momencie skupiam się na wielu innych rzeczach, więc nie patrzę na możliwość podpisania kontraktu z All Elite Wrestling. Być może muszę się wydostać z WWE, więc nigdy nie wiadomo, co się może wydarzyć. Myślę, że byłbym świetnym dodatkiem do federacji, która zbiera prawdziwych zapaśników kochających, to co robimy”.

» Była WWE Divas Champion Paige niespodziewanie pojawiła się podczas Royal Rumble Axxess, gdzie udzieliła wywiadu w rozmowie z Chrisem Van Vlietem:

“Wszyscy fani wrestlingu powinno pozbawić się złudzeń odnośnie mojego powrotu do ringu w jakiejkolwiek federacji. Mój uraz dotyczy kręgosłupa i ma wiele wspólnego z tym, co przydarzyło się WWE Hall of Famerowi Edge’owi oraz Austinowi, więc być może za 40 lat będę mogła walczyć. Taki wariant z pewnością nikogo nie interesuje i nikt już nie będzie chciał oglądać sześćdziesięcio letniej kobiety na ringu”.

» Cody Rhodes oraz Adam Page z All Elite Wrestling pojawili się na wczorajszym wydarzeniu organizowanym przez Northeast Wrestling w Waterbury. Po zakończeniu show Cody wygłosił krótkie promo, w którym opowiedział o tym, jak wiele radości przyniesie federacja All Elite Wrestling.