Hot News: Były WWE World Heavyweight Champion chce dołączyć do All Elite Wrestling!

W sobotę 26 stycznia na wydarzeniu Bellator 214 zadebiutuje Jack Swagger. Jeśli chodzi o jego przyszłość, to wiadomo iż będzie kontynuował swoją przygodę z profesjonalnym wrestlingu, a także wyraził zainteresowanie dołączeniem do federacji All Elite Wrestling:

„Myślę, że krajobraz profesjonalnego wrestlingu ulegnie zmianie. Myślę, że wielka firma w końcu będzie miała poważną konkurencję. Jesteśmy w bezprecedensowym momencie. Oczywistą rzeczą jest, to że chciałbym dołączyć do Cody’ego Rhodesa oraz The Young Bucks, a także do Kenny’ego Omegi, ponieważ również ma znaleźć się w AEW. Chris Jericho, to najlepszy wykonawca wszech czasów i wspaniale byłoby móc razem z nim współpracować. Czuję, że nowa era rozpoczęła się w momencie, kiedy Drew MCiNTYRE pokazał wszystkim, że istnieje życie poza federacją World Wrestling Entertainment. On pokazał, że na scenie niezależnej jest dobre miejsce do zarabiania odpowiednich pieniążków i zapewnienia dobrego życia swojej rodzinie. Chciałbym pracować z Codym i Bucks. Zaprosiłem ich na mój debiut w MMA, więc zobaczę, czy się pojawią”.

Tak więc nie byłoby zaskoczeniem, gdyby po debiucie Swaggera w MMA ogłoszono jego dołączenie do All Elite Wrestling. Oficjele federacji chcą zbudować niesamowity produkt i do tego potrzebują wielu wojowników.