Uwaga na Spoilery! Triple H o nieobecności gwiazdy na TakeOver, Jack Swagger komentuje zwycięstwo w MMA, Wydarzenia po zejściu TakeOver z anteny

» WWE COO Triple H wypowiedział się na temat nieobecności The Velveteen Dreama w karcie NXT TakeOver:

“Koleś niespodziewanie jest gwiazdą, ale ty możesz ustawić kilka gwiazd do karty. On nie był na TakeOver podobnie jak Adam Cole. To zabawna rzecz w naszej branży, więc nie każdy ma możliwość występu w telewizji. Myślę, że to część niesamowitego aspektu, a Dream zaprezentował mi gwiazdę w tym, co zrobił. On był w stanie usiąść między widzami i spokojnie oglądać show”.

Według kilku zagranicznych źródeł, Dream będzie jednym z uczestników Royal Rumble Matchu.

» Były WWE Superstar Jake Hager pokonał J.W.Kisera w swoim pierwszym występie w klatce MMA. Jake w następujący sposób skomentował swoje zwycięstwo:

“Czuję, że ciężka praca się opłaciła – powiedział Hager. Próbowałem wszystko spowolnić i położyć się na nim, aby zachować odpowiednią postawę. Bardzo podoba mi się tutaj w Bellatorze i mam nadzieję, że to będzie moje życie w niedalekiej przyszłości”.

36-letni Hager aktualnie trenuje na siłowni Dave’a Bautisty.

» W sobotę podczas NXT TakeOver w Phoenix doszło do konfrontacji z udziałem NXT Championa Tommaso Ciampy oraz NXT North American Championa Johnny’ego Gargano. W segmencie post-show pojawił się The Velveteen Drem, który porozmawiał z byłymi partnerami z #DIY. W trakcie show niespodziewanie pojawili się Adam Cole, Ricochet oraz Aleister Black, co doprowadziło do wielkiego brawlu.