Kolejna kontuzja byłego WWE UK Championa, Triple H chce zrobić z NXT globalną markę, Buddy Murphy o porażce swojej narzeczonej

» Były WWE U.K. Champion Tyler Bate nabawił się urazu ramienia podczas starcia z Kassiusem Ohno, które miało miejsce na evencie PROGRESS Wrestling’s Super Strong Style 16 w Londynie. Mimo kontuzji Bate pokonał swojego przeciwnika, dzięki czemu zakwalifikował się do półfinałowej walki, gdzie jego rywalem miał być Zack Gibson. Były mistrz WWE UK musiał wycofać się z tego wydarzenia, o czym dowiedzieć można się z poniżej zamieszczonego materiału wideo:

» WWE COO Triple H udzielił wywiadu dla Planeta Wrestling, w którym wypowiedział się na temat NXT – jako globalna marka:

”To jest nasz główny cel. Niezależnie od tego, czy będzie to na Bliskim Wschodzie, w Indiach, Ameryce Południowej, czy Latin America. Wszyscy potrzebujemy czasu oraz nowych partnerów, z którymi uda się podjąć znaczące kroki i stworzyć ciekawy biznes. Czy chciałbym, aby NXT stało się globalną międzynarodową marką? Oczywiście, że tak, jednak to może zająć trochę czasu”.

» WWE 205 Live star Buddy Murphy za pośrednictwem Twittera opublikował krótki wpis po BackLash dotyczący porażki jego narzeczonej Alexy Bliss z RAW Women’s Champion Nia Jax: