Uwaga na Spoilery! Powód nieobecności Rondy Rousey na RAW, Nia Jax wysyła ostrzeżenie dla zawodniczek, Występ gwiazd w RAW Table For 3

» Ronda Rousey nie pojawiła się na wczorajszym Monday Night RAW w Long Island z powodu kręcenia filmu Shark Week dla Discovery Network. Poniżej przedstawiamy krótkie ogłoszenie WWE:

”Ronda Rousey kręci film Shark Week. Ronda Rousey nie pojawiła się na wczorajszym MOnday Night RAW. Premiera filmu Shark Week będzie miała miejsce 22 lipca na Discovery”.

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW odbył się Triple Threat Qualifying Match umożliwiający występ jeden wrestlerce w Ladder Matchu na Money in the Bank. W związku z tym RAW Women’s Champion Nia Jax za pośrednictwem Twittera opublikowała ostrzeżenie w kierunku wrestlerki, która jako pierwsza zakwalifikuje się w tym wydarzeniu:

» W poniższym materiale wideo przedstawiamy krótki materiał z najnowszego odcinka RAW Table For 3, który ukazał się w sieci WWE Network. W tym odcinku udział wzięły takie gwiazdy jak WWE Champion AJ Styles, Generalny Manager Monday Night RAW Kurt Angle oraz komisarz SmackDown Live Shane McMahon: