Topowa gwiazda WWE z nowym kontraktem, Hulk Hogan na ostatniej prostej przed powrotem do WWE, Drugi sezon Holy Foley na WWE Network

» WWE RAW Star Kevin Owens w rozmowie dla TVA Sports poinformował o podpisaniu pięcioletniego kontraktu z WWE:

”Nie widzę powodu, dla którego moja kariera w WWE powinna się zakończyć. Niedawno podpisałem nowym pięcioletni kontrakt i nie zamierzam nigdzie się stąd nie ruszać, nawet gdy on dobiegnie końca. Jeśli WWE będzie chciało kontynuować współpracę ze mną, to razem z moją rodziną będziemy gotowi. Gdyby moja kariera zakończyła się jutro, to byłby bardzo zadowolony z jej przebiegu”.

» W najnowszy odcinku The Howard Eskin Show gospodarz zdradził spoiler dotyczący powrotu Hulka Hogana do WWE:

”The Hulkster jest dobrym facetem, ale nie rozmawialiśmy na temat jego powrotu do WWE, ponieważ nie pojawiło się żadne oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Wszystko jest na dobrej drodze i już wkrótce ponownie będziemy oglądać Hulka Hogana w WWE. Hulkster powrócił! WWE docenia jego pracę, którą wykonuje z Boys & Girls Clubs of America, aby zmienić swój negatywny wizerunek. Hulk pomaga młodym ludziom uczyć się na własnych błędach”.

» Portal PWInsider.com twierdzi, że w ostatnim czasie sporo mówi się o przygotowaniach do drugiego sezonu programu ”Holy Foley”, który był emitowany w sieci WWE Network. Premiera pierwszego sezonu miała miejsce 21 sierpnia 2016, a w skład show wchodziło aż dziesięć odcinków z udziałem WWE Hall of Famera Micka Foleya, jego córki Noelle Foley oraz pozostałych członków rodziny.