Hulk Hogan reaguje na plotki o jego powrocie do WWE, Znamy datę powrotu Deana Ambrose’a, Szczegóły walki wieczoru SmackDown

» Hulk Hogan udzielił wywiadu dla The Buffalo News, w którym wypowiedział się na temat spekulacji sugerujących jego powrót do federacji World Wrestling Entertainment:

”Dopóki nie pojawi się oficjalne potwierdzenie odnośnie powrotu do domu, to tak nie będzie. Wszystko, to plotki przed, którymi nie da się obronić. Dopóki sam nie podam informacji dotyczącej mojego powrotu do WWE, to nie możecie spekulować o mnie. Chcę pewnego dnia wrócić do domu, być z rodzinom, z wrestlerami, z wszystkimi ludźmi, których kocham i mam nadzieje, że tak się wkrótce stanie”.

» WWE Star Dean Ambrose wciąż przebywa w Birmingham przygotowując się do powrotu na ring WWE. Portal PWInsider.com informuje, że Ambrose przeprowadził się do Birmingham w stanie Alabama. Przed WrestleManią 34 dowiedzieliśmy się, że czeka go jeszcze kilkumiesięczna przerwa, więc wciąż nie wiadomo, kiedy powróci do telewizji na RAW, bądź SmackDown Live.

» Podczas dzisiejszego odcinka WWE SmackDown Live w Londynie odbędzie się non-title match z udziałem WWE Championa AJ Stylesa oraz Shinsuke Nakamury. Zwycięzca tego starcia wybierze stypulację WWE Championship Matchu, który odbędzie się 17 czerwca na gali PPV Money in the Bank. Portal The Wrestling Observer Newsletter twierdzi, że stypulacją wyżej wspomnianego wydarzenia może być Last Man Standing.