Szczegóły aktualnego stanu zdrowia AJ Stylesa, Oświadczenie WWE w sprawie Hulka Hogana, Zapowiedź filmu Lady Wrestler

» The Wrestling Observer Newsletter twierdzi, że WWE Champion AJ Styles nabawił się urazu MCL na początku tego miesiąca. W ostatnim czasie Styles oraz WWE milczały w tej sprawie. Na szczęście uraz wrestlera nie jest zbyt groźny i nie wykluczy go z występu na WrestleManii 34. Seth Rollins doznał tego samego urazu w 2017 roku, ale był w stanie wystąpić na WrestleManii 33, gdzie pokonał Triple H. Podczas ostatnich live eventów, Styles pracował tylko i wyłącznie na live eventach w starciach drużynowych.

”Jeśli moja noga zostanie odcięta, to znajdę sposób aby wystąpić na WrestleManii. Będę walczył z Shinsuke Nakamurą. Nie przejmuje się, będzie dobrze”.

» WWE wydało oświadczenie w sprawie Hulka Hogana, który nie będzie częścią nadchodzących eventów:

”Hulk Hogan jest ważną częścią historii Andre The Gianta, dzięki czemu pojawi się na premierze filmu dokumentalnego HBO. Jego plany odnośnie pomagania innym w uczeniu się na błędach nie oznacza, że zostanie przywrócony do WWE. Występ Hogana nie jest zapowiedziane na nadchodzące wydarzenia WWE”.

» W dniu wczorajszym miała miejsce premiera filmu Lady Wrestler: The Amazing, Untold Story of African-American Women in the Ring w Ohio State University’s Wexner Center for the Arts. Film ten opowiada o afrykańskich wrestlerkach występujących w latach 50 i 60: