John Cena wyśmiewa The Undertakera, Stephanie McMahon opowiada o sukcesie Jindera Mahala, The Big Show wystąpi na WrestleManii 34

» Free Agent John Cena za pośrednictwem Twittera wyśmiał The Undertakera, czyli jego zachęta do walki na WrestleManii 34 wciąż jest aktualna. Podobno starcie Ceny z DeadManem ma zostać zatwierdzone podczas przyszłotygodniowego odcinka Monday Night RAW:

» Komisarz RAW Stephanie McMahon w rozmowie dla The Times of India wypowiedział się na temat sukcesu jaki osiągnął Jinder Mahal zdobywając WWE Championship:

”Myślę, że jego Championship run był niezwykle interesujący i udany dla szerszej publiczności, nie tylko w Indii. On najprawdopodobniej stał się bohaterem w swoim rodzinnym kraju, to jest niesamowite. Aktualnie przebywa w Stanach Zjednoczonych, ale w swoim domu jest traktowany jako bohater narodowy co można było zobaczyć na jednym z eventów w Indiach”.

» The Big Show na swoim oficjalnym profilu na Instagramie opublikował zdjęcie ze swojego aktualnego wyglądu. We wrześniu ubiegłego roku ‘największy atleta na świecie’ po raz ostatni wystąpił w ringu WWE w steel cage matchu przeciwko Braunowi Strowmanowi. Chwilę później przeszedł operację biodra, a następnie stwierdził, że wystąpi na WrestleManii 34.

‪It’s not the lighting…. #GiantAbs ‬

Post udostępniony przez “The Big Show” Paul Wight (@wwethebigshow)