John Cena vs The Undertaker na WrestleManii 34?, Kontrakty gwiazd WWE, Nowy mistrz What Culture Pro Wrestling, Zapowiedź gali KPW Arena 8

» Portal internetowy The Wrestling Observer Newsletter informuje o tym, że 16-krotny mistrz WWE John Cena chce wciąż dosyć regularnie pojawiać się w WWE TV przez co zobaczymy go na gali PPV Survivor Series. Nie od dzisiaj wiadomo, że Lider Cenation jest jedną z najważniejszych osób w federacji World Wrestling Entertainment i coraz częściej mówi się o tym, że na WrestleManii 34 zmierzy się z The Undertakrem, który po kwietniowej gali ostatecznie zdecyduje się na zakończenie swojej profesjonalnej przygody z wrestlingiem.

» Portal internetowy Fightful poinformował o tym, że kontrakt The Big Showa z WWE dobiegnie końca w lutym 2018 roku. Kontrakt Daniela Bryana wygaśnie we wrześniu przyszłego roku, natomiast była Divas Champion Paige z pewnością w federacji będzie jeszcze do 2019 roku.

Jak myślicie, czy The Big Show, Daniel Bryan oraz Paige pozostaną w WWE?

» Tymczasem dowiedzieliśmy się, że nowym mistrzem What Culture Pro Wrestling został Marty Scurll. Poniżej przedstawiamy zdjęcie, na którym widać nowego Generalnego Managera WCPW Stu Bennetta wznoszącego rękę swojego podopiecznego w geście zwycięstwa:

Zdjęcie użytkownika MyWrestling.

» Federacja Kombat Pro Wrestling za pośrednictwem swojego oficjalnego profilu na facebooku poinformowała o tym, że 18 listopada w hali GOSIR w Gdynii odbędzie się gala KPW Arena 8. Więcej informacji zostanie podanych wkrótce: