John Cena o powrocie Daniela Bryana do ringu, Występ AJ Stylesa na WrestleManii 34 niezagrożony, Bam Bam Bigelow w Hall of Fame?

» TMZ Sports zapytało Johna Cenę o powrót do ringu WWE jego szwagra Daniela Bryana:

”Z perspektywy kibica myślę, że to wspaniałe uczucie, ponieważ wszyscy chcą zobaczyć go ponownie w ringu i wszyscy wiedzą do czego jest zdolny. Z perspektywy rodziny miałem okazję rozmawiać z Danielem o jego zamiłowaniu do wrestlingu i wiem, że on jest do tego stworzony. Ludzie nie wiedzą, że młody człowiek zrobi absolutnie wszystko co możliwe, aby postawić na swoim”.

» WWE Champion AJ Styles jest oszczędzany przez oficjeli WWE ze względu na jego problemy zdrowotne, z którymi boryka się od kilku dni. Na obecną chwilę wiemy, że jego występ na WrestleManii 34 nie jest zagrożony. Potwierdziły to badania medyczne po wczorajszym Monday Night RAW.

» Wszystko wskazuje na to, że Bam Bam Bigelow zostanie wprowadzony do WWE Hall of Fame w przyszłym roku, ponieważ ceremonia Hall of Fame odbędzie się w okolicach jego miasta rodzinnego. Jego miejsce podobno zajął Mark Henry, który początkowo miał otrzymać wyróżnienie w przyszłym roku.